Loading...
Close menu

Interview with Suzi Uzi of Black Road!

Recently, I got the chance to catch up with Suzi Uzi of Black Road.  I did this interview for Rock in Chicago, you can read it in English here.

And for the Polish stoners, here is the article in Polish!

Black Road opisuje siebie jako w pełni wykorzystujących możliwości łączenia gatunków w celu stworzenia ich unikalnego brzmienia rocka: „Zainspirowaliśmy się wszystkimi wielkimi twórcami, którzy pojawili się wcześniej… po prostu urodziliśmy się za późno”.

Wielkie dzięki dla Doc Metal za te Q&A z Suzi Uzi, główną wokalistką Black Road, która pozwoliła nam dowiedzieć się, czym zajmował się zespół podczas pandemii.  Suzi jest także współtwórczynią playlisty Stoner Doom Volume 2.

Jak się miewa Black Road?

Black Road świetnie się bawiło, pracując cicho za kulisami, przygotowując naszych najnowszych członków Trey i Danny do tempa ze wszystkimi piosenkami na basie i perkusji.  Obaj wykonali niesamowitą pracę.

Piszesz nowy materiał?

Pracujemy nad przygotowaniem wszystkich naszych piosenek, a potem zaczniemy pracować nad całym nowszym materiałem, który rozpoczęliśmy.

Jak było z zespołem i Tobą podczas pandemii?

Podczas tej pandemii zespół przeszedł więcej zmian niż kiedykolwiek, odkąd zaczęliśmy jako grupa.  To była dziwna jazda, ale się nie zatrzymujemy.  Osobiście zacząłem nową pracę na pełny etat i musiałem całkowicie zmienić styl życia i codzienne czynności.  Oznacza to o wiele mniej czasu na muzykę, ale staram się znaleźć równowagę.  Po prostu nie korzystam już z Internetu, haha!

Jak wszystko idzie z Tobą i Metal Monkey Brewing?

Uwielbiam tych kolesi i naprawdę tęsknię za tym miejscem.  Metal Monkey jest najwspanialszy, podobnie jak właściciele i pracownicy.  Naprawdę tęsknię za pracą tam, przesiadywaniem tam i robieniem piwnych festynów.  Mam nadzieję, że wrócą w tym roku, jeśli będzie to wystarczająco bezpieczne.  W międzyczasie nadal regularnie ze wszystkimi rozmawiamy i nie możemy się doczekać, kiedy wrócimy i napijemy się piwa z załogą!

Czy zastanawiałaś się nad zorganizowaniem jakiejś transmisji na żywo?

Otrzymaliśmy kilka ofert transmisji na żywo, ale musimy je odrzucać z powodu zmian w składzie.  Chcemy być tak gotowi, jak to tylko możliwe, kiedy następnym razem wyjdziemy na scenę i mamy nadzieję, że z naszymi nowymi członkami damy wszystkim wspaniałe show!

Czy na horyzoncie są jakieś plany dotyczące nowych gadżetów?

Mamy plan, aby ewentualnie przywrócić stary i popularny projekt koszulek, o który ludzie wciąż proszą, ale w tej chwili nie mamy bezpośrednich planów dotyczących nowego towaru.

Pamiętam niektóre z twoich postów na Facebooku o ludziach, którzy spanikowali, ponieważ poczta zbyt wolno dostarczała im wasze produkty.  Czy chciałbyś porozmawiać o którejkolwiek z sytuacji, które z tego wynikły?

Miałem ludzi, którzy wysłali mi e-maile i mówili, że chcą zwrotu pieniędzy za produkty, które technicznie nadal miały zostać dostarczone i pokazywali to w swoich informacjach o śledzeniu przesyłki.  Trochę mam urwanie głowy, z tym że ​​muszę osobiście wysyłać wiadomości, ale jest to lepsze niż wydawanie kilku zwrotów pieniędzy tylko po to, by dowiedzieć się, że towar i tak dotarł.  Potrzebowaliśmy tylko trochę cierpliwości do ich dostarczenia.  Skończyło się na tym, że nie było osoby, której towar zaginął lub został niedostarczony, więc to ogromny plus.

Czego w tej chwili słuchasz?

W tej chwili znajdowałam pocieszenie we wszystkich starych piosenkach, które już kocham.  Kiedy wiele rzeczy się zmienia i są poza moją kontrolą, stwierdzam, że wracam do mojej strefy komfortu.  Mając to na uwadze, ostatnio dużo grało Pink Floyd!

Czy macie jakieś ulubione wydawnictwa z 2020 i 2021 roku?

Wciąż słucham tego Slabdraggera, którego mi przedstawiłeś, kiedy byłeś w moim programie.  Zajebiste!

Jeśli chodzi o nowe wydawnictwa, nie przychodzi mi do głowy nic nowego poza nowym singlem Monolord i nowymi utworami Dopelorda, które wyszły.  Te są doskonałe.

Czy możesz mi opowiedzieć o czymś jeszcze, co działo się z Tobą i Twoim zespołem, coś fajnego, na przykład ten cały strzał w głowę z karty kolekcjonerskiej?

Shadebeast stworzył grudniową naklejkę z moim zdjęciem, a następnie stworzył kartę kolekcjonerską Tima Morano w ramach serii „Doom”.  Możesz sprawdzić, co mają w ich sklepie na shadebeast.com lub znaleźć je na FB, jeśli chcesz być częścią niesamowitej społeczności muzycznej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *